Registrace příznivců

Stále tvoříme a přinášíme nové produkty v kognitivní tématice, např. vzdělávací kurzy, testy, trhací bloky testů, publikace, knihy, videa. Pokud si přejete být o nich informováni, rádi Vám dáme občas o nich vědět prostřednictvím Vašeho emailu.

Uvedením emailu souhlasíte s tím, že Vám na něj v budoucnu můžeme zasílat užitečné informace související s tématikou. Veškeré údaje, které s námi v rámci registrace sdílíte, budou využity pouze pro účely e-mailové komunikace s Vámi. Nikdy nebudou předávány žádné třetí straně. Je možné kdykoli registraci e-mailu zrušit.

* označená pole jsou povinná.

Jsem

Čas od času Vám pošleme informace o tom, co jsme vytvořili, co chystáme, o školeních, publikacích, knihách a podobně.

Pokud chcete, budeme rádi, když nám vyplníte následující krátký formulář. Zajímá nás, kdo jsou naši příznivci. Také nás potěšíte, že naše práce má smysl. Povzbudí nás to v další práci. Děkujeme!

Doplňující informace

Pokud máte chuť nám sdělit něco dalšího, můžete nám další informace, podněty či vzkaz zanechat v následujícím textovém poli. Omlouváme se předem, že na ně nebudeme odpovídat kvůli vyčerpaným časovým kapacitám. Pracujeme na dalších produktech pro vás. Ale pokusíme se je zohlednit při naší činnosti.

Na závěr Vás ještě požádáme o vyplnění výsledku jednoduchého početního příkladu. Slouží nám jako ochrana před roboty a SPAM.